نقشه گام به گام جدید برای قیمت طراحی سایت

قطعا می‌دانید که شعار “سایت رایگان” دروغی بیش نیست! به هر حال راه‌اندازی یک سایت مراحلی دارد که هرکدام هزینه مربوط به خود را دارند؛ به این ترتیب دریافت هزینه خیلی پایین و ادعای طراحی رایگان تنها ۲ معنا دارد:

اگر قیمت طراحی سایت زبان اصلی را (اعم از فارسی یا انگلیسی) ایکس تصور کنیم :

مگر وب سایت برای ارائه شفاف اطلاعات به مخاطبین نیست؟ چرا یک شرکت طراح، روی وب سایت خودش، نمی بایست لیست قیمتش را شفاف گذاشته باشد؟! حداقل رنج قیمت هایش را؟! عدم شفافیت در انتشار محدوده مبالغ پروژه های قابل پذیرش، علاوه بر اینکه بوی چندان خوبی ندارد میتواند حاکی از غیر تخصصی بودن کار و عدم مشخص بودن بازار هدف هم باشد یعنی شرکت طراح همزمان میخواهد هم پروژه های خیلی ارزان و هم پروژه‌های خیلی گران را جذب کند!

معمولا در سایت های شرکت های ایرانی با مخاطب داخلی،‌زبان پیش فرض فارسی است.

نکته قابل توجه: این محصول به دلیل دارا بودن زمینه ( سفید نبودن ) نتیجه ی چاپی متفاوتی از لحاظ رنگ با سایر محصولات خواهد داشت.

نکته قابل توجه: این محصول دارای بافت های ریز اکلیلی می باشد که نور جلوه ای خاص و زیبا به تراکت شما می بخشد.

انتخاب تم از بین قالب های پیش ساخته که نهایتا تنوع آنها محدود است اتفاق می افتد.

در چاپ افست احتمال وجود بین ۵ تا ۷ درصد پرتی و یا باطله وجود دارد

در چاپ افست احتمال وجود بین ۵ تا ۷ درصد پرتی و یا باطله وجود دارد

هنوز سایت را عنصر چندان موثری در رونق کارتان نمی‌دانید.

برای طراحی و سایز بندی تراکت لوگو و سایر نوشته های مهم خود را ۵ میلیمتر از اطراف فاصله دهید.

طراحی سایت رایگان ممکن نیست؛ چرا که سایت اگر سایت رایگان باشد با وجود امکانات محدود قطعا هیچ کاربردی برای شما نخواهد داشت.

قیمت طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر یک سایت با امکانات پایه برایتان کفایت می‌کند، مشخصا نیازی نیست هزینه زیادی بپردازید؛ اما اینجا اگر یک سایت کاملا اختصاصی بخواهید، باید هزینه مشخصی را پرداخت کنید.

سایت‌های استارت‌آپی، غیر مسبوق به سابقه و غیر قابل پیاده‌سازی با سورس‌های از پیش آماده.
قطعا می‌دانید که شعار “سایت رایگان” دروغی بیش نیست! به هر حال راه‌اندازی یک سایت مراحلی دارد که هرکدام هزینه مربوط به خود را دارند؛ به این ترتیب دریافت هزینه خیلی پایین و ادعای طراحی رایگان تنها ۲ معنا دارد:

شرکت‌های طراح وب، از چه طریقی اعلام زمان و هزینه می‌کنند؟

برش تراکت ها دارای خطا بوده و معمولا از طرفین به یک اندازه برابر برش نمی خورند، تا حد امکان از طرح های قرینه استفاده نکنید.( قرینگی در چاپ افست شامل گارانتی نمی باشد)

برای طراحی و سایز بندی تراکت لوگو و سایر نوشته های مهم خود را ۵ میلیمتر از اطراف فاصله دهید.

سفارشهای چاپ فوری در روزهای شنبه تا چهارشنبه اگر قبل از ۱۱ صبح ثبت شوند اول وقت روزبعد تحویل داده خواهند شد.

ادامه کار با سایت را متوقف می‌کنند،‌اگر دارای محتوا و دیزاین جذاب نباشد.

این سری محصول به دلیل تولید داخلی از قیمتی به مراتب ارزانتر نسبت به کاغذ وارداتی برخوردار می باشد.

به علاوه، ما می‌توانیم مستندات لازم برای طراحی قالب را در اختیار شما قرار بدهیم تا خودتان بتوانید مسئولیت طراحی و پیاده‌سازی توضیحات بیشتر قالب را به عهده بگیرید. آیا پرتال امکان فروش آنلاین را به من می‌دهد؟ بله، اگر هدف شما فروختن یک سرویس یا محصول مشخص است، می‌توانید سایت خود را به درگاه پرداخت متصل کنید و به کمک فرم، از مشتری مبلغ مورد نظرتان را دریافت کنید.

آیا برای پشتیبانی باید هزینه‌ای پرداخت شود؟ خیر، در سایت ساز پرتال پشتیبانی از شما کاملاً رایگان است. این یعنی شما بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توانید سوالات و مشکلات خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. «قالب وب‌سایت» به چه معنی است؟ منظور از قالب، ظاهر گرافیکی وب‌سایت شماست. قالب کارکردی مشابه ویترین فروشگاه دارد. هر چقدر قالب شما زیباتر، کاربردی‌تر و جذاب‌تر باشد، طبیعتاً کاربران بیشتر شما را دوست دارند و وقت بیشتری را در سایت شما سپری می‌کنند.

وقتی شما به یکباره قرارداد چندین سایت را با یک شرکت طراح وی می‌بندید.

آیا شواهدی دارید یا اطمینانی به شما میدهند که بعد از اعلام زمان هزینه و طی اجرای پروژه، به هر بهانه ای، مرتکب عمل زشت و غیر اخلاقی درخواست منبع اضافه زمان و اضافه هزینه نشوند؟! آیا سعی کرده اند چنان پروژه شما را روز اول درست بسنجند که بعدا تحت هیچ شرایطی از زمان و مبلغ اعلامی خود عدول نکنند؟!

حتی المقدور برای طراحی تراکت تلاش نمایید از فایل آماده طراحی استفاده نمایید.

سایت‌های فروشگاهی، فروشگاه اینترنتی و دارای خرید و فروش و مبادلات مالی آنلاین.

در سی فایو ۲ نوع تعرفه وجود دارد که شما بسته به نیاز خودتان می‌توانید یکی از این تعرفه‌ها را انتخاب کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *